HAC-HDW2241T-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - Starlight 2Mpix, 60m, WDR, MIC, Super adapt
Cameră din seria HDCVI Pro cu bilă dome de exterior cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon integrat, ieșire în formatele CVI, TVI, AHD, CVBS. Obiectiv motorizat de 2,7 până la 13,5 mm (unghi 108° - 30°), filtru IR mecanic și...
Cod produs: 2206-016 EAN: 6923172523761 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră din seria HDCVI Pro cu bilă dome de exterior cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon integrat, ieșire în formatele CVI, TVI, AHD, CVBS. Obiectiv motorizat de 2,7 până la 13,5 mm (unghi 108° - 30°), filtru IR mecanic și trecere până la 60 m. Funcțiile WDR (120 dB) și 3D/2D-DNR cresc calitatea imaginii în condiții dificile de iluminare. Rezoluție de 2 Mpix, setări din meniul OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, capac metalic, cablul trece prin centrul suportului camerei. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | CMOS de 1/2,8". |
| Sensibilitate la lumină | 0,001 Lux/F1,5, 30 IRE, 0 Lux IR pornit |
| Modul de noapte | modul real ZI/NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Strălucire | 60 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-13,5 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 108°-30° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920x1080px |
| Rata de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Funcții reglabile | Super adaptare, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mascare de confidențialitate, IR inteligent, oglindă |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ±30%/max.6,4 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















