HAC-HDW2501TMQ-A-S2 - 2,8 mm - 4 în 1, Starlight 5 Mpix, 60 m, MIC
Cameră HDCVI pentru exterior cu bilă dome, cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon încorporat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Obiectiv fix de 2,8 mm (unghi de 111 °),...
Cod produs: 2107-007 EAN: 6939554944918 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI pentru exterior cu bilă dome, cu sensibilitate ridicată a senzorului și microfon încorporat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare folosind controlerul PFM820 ( 1612-004 ). Obiectiv fix de 2,8 mm (unghi de 111 °), filtru IR mecanic și iluminare de până la 60 m. Funcția WDR (120 dB) și 3D / 2D-DNR mărește calitatea imaginii în condiții de iluminare solicitante. Rezoluție de 5 Mpix, setări din meniul OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la DVR, interval de până la 700 m prin cablu coaxial. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,001 Lux / F1.6, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 60 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 111 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2880 x 1620 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.5,9 W |
| Material | metal si plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















