AV8-ZAP - unitate audio exterioara incastrata cu 8 tl.
Unitate audio de exterior încasabilă pentru ușă cu 8 butoane de apel, difuzor și microfon. Numărul de butoane de apel poate fi extins cu ajutorul extensiilor de butoane VE12-ZAP până la un număr maxim de 56 de adrese. !ATENȚIE: DACĂ...
Cod produs: 1312-049 EAN: 8595584631273 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate audio de exterior încasabilă pentru ușă cu 8 butoane de apel, difuzor și microfon. Numărul de butoane de apel poate fi extins cu ajutorul extensiilor de butoane VE12-ZAP până la un număr maxim de 56 de adrese. !ATENȚIE: DACĂ PLANIFICAȚI UN SISTEM CU MAI MULT DE 32 DE UNITĂȚI INTERIOARE, CONTACTAȚI DEPARTAMENTUL EVS ÎNAINTE DE A achiziționa!
| Tipul de modul | unitate de ușă audio încasabilă exterioară |
| Numărul de adrese | 8 (butoane de inel) |
| Numărul de adrese | (poate fi extins folosind VE12-ZAP, max. 4x până la 56 de adrese) |
| Numărul de adrese | !ATENȚIE: DACĂ PLANIFICAȚI UN SISTEM CU MAI MULT DE 32 DE UNITĂȚI INTERIOARE, CONTACTAȚI DEPARTAMENTUL EVS ÎNAINTE DE A achiziționa! |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min.40 mA, max.200 mA |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | NO/NC, sarcină maximă 12 V DC/270 mA |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 sec |
| Butonul de ieșire | da |
| Semnalizare optică | apel, deschiderea ușii, stare |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 |
| Constructie | profund |
| Constructie | (cutie de instalare inclusa in pachet) |
| Execuţie | antivandal, otel inoxidabil |
AV16 - unitate audio exterioară cu 16 tl.
938,42 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















