AV16 - unitate audio exterioară cu 16 tl.
Unitate audio de ușă exterioară cu 16 butoane de apel, difuzor și microfon. Numărul de butoane de apel poate fi extins folosind extensia butoanelor VE24 până la maximum 64 de adrese. !ATENȚIE: DACĂ PLANIFICAȚI UN SISTEM CU MAI MULT DE 32...
Cod produs: 1603-017 EAN: 8595584631501 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate audio de ușă exterioară cu 16 butoane de apel, difuzor și microfon. Numărul de butoane de apel poate fi extins folosind extensia butoanelor VE24 până la maximum 64 de adrese. !ATENȚIE: DACĂ PLANIFICAȚI UN SISTEM CU MAI MULT DE 32 DE UNITĂȚI INTERIOARE, CONTACTAȚI DEPARTAMENTUL EVS ÎNAINTE DE A achiziționa!
| Tipul de modul | unitate de ușă audio exterioară |
| Numărul de adrese | 16 (butoane de inel) |
| Numărul de adrese | (poate fi extins cu VE24, max. 2x la 64 de adrese) |
| Numărul de adrese | !ATENȚIE: DACĂ PLANIFICAȚI UN SISTEM CU MAI MULT DE 32 DE UNITĂȚI INTERIOARE, CONTACTAȚI DEPARTAMENTUL EVS ÎNAINTE DE A achiziționa! |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min.40 mA, max.200 mA |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | NO/NC, sarcină maximă 12 V DC/270 mA |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 sec |
| Butonul de ieșire | da |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 |
| Semnalizare optică | apel, deschiderea ușii, stare |
| Constructie | îngropat sau suprafață atunci când utilizați VV-E-KRYT |
| Constructie | (cutie de instalare inclusa in pachet) |
| Execuţie | aliaj din aluminiu |
AV16 - unitate audio exterioară cu 16 tl.
938,42 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















