AV16-ZAP - unitate audio exterioara incastrata cu 16 tl.
Unitate audio încastrabilă pentru exterior cu 16 butoane de apel, difuzor și microfon. Tipul de modul unitate de ușă audio încasabilă exterioară Numărul de adrese 16 (butoane de inel) Alimentare electrică 22 - 27 V DC de la sursa...
Cod produs: 1312-047 EAN: 8595584631266 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate audio încastrabilă pentru exterior cu 16 butoane de apel, difuzor și microfon.
| Tipul de modul | unitate de ușă audio încasabilă exterioară |
| Numărul de adrese | 16 (butoane de inel) |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min.40 mA, max.200 mA |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | NO/NC, sarcină maximă 12 V DC/270 mA |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 sec |
| Butonul de ieșire | da |
| Semnalizare optică | apel, deschiderea ușii, stare |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 |
| Constructie | profund |
| Constructie | (cutie de instalare inclusa in pachet) |
| Execuţie | antivandal, otel inoxidabil |
AV16 - unitate audio exterioară cu 16 tl.
938,42 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















