AV4-R - unitate exterioară audio, cititor, 4tl.
Unitate audio de ușă exterioară cu 4 butoane de apel, cititor de carduri, difuzor și microfon. Tipul de modul unitate de ușă exterioară cu cititor Alimentare electrică 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 Consum curent min. 35 mA, max 130...
Cod produs: 1609-001 EAN: 8595584634410 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate audio de ușă exterioară cu 4 butoane de apel, cititor de carduri, difuzor și microfon.
| Tipul de modul | unitate de ușă exterioară cu cititor |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min. 35 mA, max 130 mA |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 1 x releu NO/NC |
| Blocați sursa de alimentare | de la unitate, max 270 mA/12 V DC |
| Blocați sursa de alimentare | ext. sursa, sarcina releului max.24 V/1 A |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 de secunde |
| Butonul de ieșire | da (doar când porniți încuietoarea din sistem) |
| Timp de vorbire | 90 de secunde |
| Cititor de carduri | da, EM 125kHz |
| Cititor de carduri | 320 carduri/jetoane max |
| Cititor de carduri | (include un pachet de 5 etichete de utilizator) |
| Programarea cititorului | folosind pandantive master |
| Buton de control | 4x buton pentru sonerie |
| Numărul de unități uși din sistem | max. 4 |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Instalare | superficial |
| Execuţie | metal |
| O parte a pachetului | Acoperiș din oțel inoxidabil (l 95 x h 180 x h 41 mm) |
AV16 - unitate audio exterioară cu 16 tl.
938,42 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















