ARD323-W2(868) - Detector magnetic fără fir AirShield, 1 intrare, măsurarea temperaturii
Detector magnetic wireless cu masurare a temperaturii ambientale, posibilitate de amplasare pe toate tipurile de usi si ferestre cu exceptia celor metalice, posibilitatea de a conecta inca 1 detector cu fir sau alte periferice, sistemul recunoaste...
Cod produs: 2308-297 EAN: 6923172504746 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector magnetic wireless cu masurare a temperaturii ambientale, posibilitate de amplasare pe toate tipurile de usi si ferestre cu exceptia celor metalice, posibilitatea de a conecta inca 1 detector cu fir sau alte periferice, sistemul recunoaste in care dintre zonele conectate a intervenit o alarma, LED indicator de stare, protecție împotriva manipulării neautorizate, tehnologie wireless bidirecțională 868 MHz, securitate transmisie date AES-128, distanță de transmisie: 1200 m la distanță vizibilă, configurabil de la distanță prin aplicație, instalare ușoară, alimentare: 1x baterie: CR123A, service durata de viata 4 ani cu intrare NU, 2 ani cu intrare NC.
| Tipul dispozitivului | detector de deschidere magnetic wireless cu 1 intrare cu fir |
| Alimentare electrică | 1x baterie: CR123A, durata de viata 4 ani cu intrare NO, 2 ani cu intrare NC |
| Frecvență | 868 MHz, criptare AES-128 |
| Domeniul semnalului | până la 1200 m (cu distanță vizibilă) |
| Indicator cu LED | LED indicator de stare |
| Intrări | 1 intrare pentru detectoare cu fir sau alte periferice |
| Tamper | protecție împotriva manipulării neautorizate |
| Instalare | pentru usi si ferestre (cu exceptia celor metalice) |
| Designul copertei | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















