HY-SA30A-R8 - Detector de fum autonom, sirenă audio 85 dB, indicație LED
Detector de fum autonom pentru monitorizarea zonei. Acoperirea zonei 20 m2-40 m2. Semnal sonor puternic 85 dB. Indicație LED, alarmă, defecțiune, tensiune scăzută. Buton cu funcție de testare și tăcere a alarmei. De îndată ce concentrația...
Cod produs: 2312-043 EAN: 6923172582768 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector de fum autonom pentru monitorizarea zonei. Acoperirea zonei 20 m2-40 m2. Semnal sonor puternic 85 dB. Indicație LED, alarmă, defecțiune, tensiune scăzută. Buton cu funcție de testare și tăcere a alarmei. De îndată ce concentrația de fum din apropierea detectorului atinge valoarea de alarmă, acesta declanșează imediat o alarmă vizuală și sonoră. Alimentat de o baterie de litiu înlocuibilă de 3V CR123A, cu o durată de viață de 10 ani.
| Tip dispozitiv | Detector de fum fotoelectric fără fir |
| Putere | 1x baterie integrată: CR123A, 10 ani de viață |
| Frecvență | 868 MHz |
| Detecție temperatură | Camera senzorului fotoelectric |
| Indicator LED | Indicator LED de funcționare, Alarmă, eroare, tensiune baterie scăzută |
| Alarmă audio | Sirenă sonoră 85 dB |
| Instalare | pe tavan, acoperire spațiu 20 m2-40 m2 la max. Înălțime 8 m |
| Design capac | PC și plastic ABS |
| Certificare | TÜV și CE, EN 14604:2005+AC:2008 |
| Color | Alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















