ARD2231-W2(868) - Detector wireless AirShield PIR+MW, imunitate PET 18kg, raza de actiune 12m, 90°
Detector pasiv cu infraroșu dublu fără fir cu detecție MW și rază de 12 m/90°, imunitate PET până la 18 kg și 50 cm înălțime, sensibilitate reglabilă pe 3 nivele, compensare digitală a temperaturii, filtru de lumină albă: 2000 lx,...
Cod produs: 2308-308 EAN: 6923172559937 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector pasiv cu infraroșu dublu fără fir cu detecție MW și rază de 12 m/90°, imunitate PET până la 18 kg și 50 cm înălțime, sensibilitate reglabilă pe 3 nivele, compensare digitală a temperaturii, filtru de lumină albă: 2000 lx, înălțime de instalare: 1,8 până la 2 .4 m, indicator de stare LED, protecție împotriva manipularii, tehnologie wireless 868 MHz, securitate transmisie de date cu criptare AES-128, distanță de transmisie: 1600 m (spațiu deschis), suport pentru comutarea automată a canalelor RF, detector bidirecțional cu mișcare completă detecție, configurabil de la distanță prin aplicație, ușor de instalat, sursă de alimentare: 1 x baterie CR123A, viață de 3 ani când este detectat de 10 ori pe zi.
| Tipul dispozitivului | detector de miscare wireless PIR+MW cu imunitate PET |
| Alimentare electrică | 1 x baterie CR123A, durată de viață de până la 3 ani |
| Frecvență | 868 MHz, tehnologie wireless bidirecțională, criptare AES-128 |
| Domeniul semnalului | până la 1600 m (teren liber) |
| Detectare | Imunitate PIR + MW + PET |
| Gama PIR | 12 m |
| Unghi de vedere (orizontal) | 90° |
| Sensibilitate de detectare PIR | alarmă automată / mare / filtrare pentru animale până la 18 kg |
| Compensarea luminii de fundal | filtru de lumină albă: 2000 lx |
| Indicator cu LED | LED indicator de stare |
| Semnalizarea | indicator de nivel al semnalului |
| Funcţie | suport pentru comutarea automată a canalelor RF, compensare digitală a temperaturii |
| Tamper | protecție împotriva manipulării neautorizate |
| Instalare | înălțime de instalare: 1,8 până la 2,4 m |
| Designul copertei | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















