VFC-1-R - unitate exterioară cu cititor - suprafață
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye cu unghi de vedere de 170° și cititor de carduri. Include o cameră, lumină de fundal LED, buton de sonerie, cititor de carduri pentru controlul releului de blocare a ușii, difuzor și microfon....
Cod produs: 1907-001 EAN: 8595584646901 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye cu unghi de vedere de 170° și cititor de carduri. Include o cameră, lumină de fundal LED, buton de sonerie, cititor de carduri pentru controlul releului de blocare a ușii, difuzor și microfon.
| Tipul de modul | unitate de ușă exterioară cu cameră |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min. 35 mA, max 130 mA |
| aparat foto | Cameră fisheye de 2 Mpix |
| Unghi de vedere (orizontal) | unghi larg de vedere 170° |
| Setările camerei | Nu |
| Strălucire | da, LED-uri |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 1 x releu NO/NC |
| Blocați sursa de alimentare | de la unitate, max 270 mA/12 V DC (nu pot alimenta încuietorile cu autoblocare) |
| Blocați sursa de alimentare | ext. sursa, sarcina releului max.24 V/1 A DC/AC |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 secunde (1 - 9 s prin setarea de la unitatea interioară) |
| Butonul de ieșire | da (doar când porniți încuietoarea de la unitate) |
| Timp de vorbire | 90 de secunde |
| Cititor de carduri | da, EM 125 KHz |
| Cititor de carduri | până la 320 de carduri/etichete în sistem |
| O parte a pachetului | 2 x master, 5 x pandantiv utilizator |
| Funcţie | controlul releului de blocare a ușii prin card/fob |
| Buton de control | sunând |
| Numărul de unități uși din sistem | max.4 (când se utilizează modulul VT-BUS4A) |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Instalare | superficial |
| Execuţie | metal |
| Culoare | argint |
| O parte a pachetului | Acoperiș din oțel inoxidabil (l 95 x h 180 x h 41 mm) |
VT-D-HF2 - unitate audio internă handsfree
242,00 Lei
VHC-2 v2 - unitate exterioară cu cameră
733,09 Lei
VHC-1 v2 - unitate exterioară cu cameră
706,44 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















