VFC-1S - unitate exterioară cu cameră fisheye
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye cu unghi de vedere de 165°. Include o cameră, iluminare de fundal, buton de sonerie, difuzor, microfon și releu pentru controlul încuietorii ușii. Tipul de modul unitate de ușă exterioară cu...
Cod produs: 2207-110 EAN: 8595584656412 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye cu unghi de vedere de 165°. Include o cameră, iluminare de fundal, buton de sonerie, difuzor, microfon și releu pentru controlul încuietorii ușii.
| Tipul de modul | unitate de ușă exterioară cu cameră |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min. 10 mA, max. 90 mA |
| aparat foto | Camera fisheye de 2 Mpix |
| Unghi de vedere (orizontal) | 165° |
| Strălucire | da, LED-uri |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 1 x releu NO/NC (poate fi extins cu un al doilea releu folosind modulul VT-RELAY) |
| Blocați sursa de alimentare | de la unitate, max 270 mA/12 V DC (nu pot alimenta încuietorile cu autoblocare) |
| Blocați sursa de alimentare | ext. sursa, sarcina releului max.24 V/1 A DC/AC |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 de secunde |
| Butonul de ieșire | Nu |
| Timp de vorbire | 90 de secunde max |
| Buton de control | sunând |
| Numărul de unități uși din sistem | max.4 (când se utilizează modulul VT-BUS4A) |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Instalare | superficial |
| Execuţie | plastic/metal |
| Culoare | argint |
VHC-2 v2 - unitate exterioară cu cameră
733,09 Lei
VT-D-70-DP-B - unitate internă LCD de 7" - negru
1 170,89 Lei
VT-D-SL2 - unitate audio internă
242,00 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















