VFC-1-KL - unitate exterioară cu cameră fisheye și touch. tastatură
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye (unghi de vedere de 170°) și tastatură tactilă. Include o cameră, lumină de fundal cu LED, buton de sonerie, tastatură tactilă pentru controlul releului de blocare a ușii, difuzor și...
Cod produs: 1909-035 EAN: 8595584647359 Producător: V-LINE
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Unitate de ușă exterioară cu cameră fisheye (unghi de vedere de 170°) și tastatură tactilă. Include o cameră, lumină de fundal cu LED, buton de sonerie, tastatură tactilă pentru controlul releului de blocare a ușii, difuzor și microfon.
| Tipul de modul | unitate de ușă exterioară cu cameră |
| Alimentare electrică | 22 - 27 V DC de la sursa VT-SEPv2+PS1 |
| Consum curent | min. 20 mA, max 110 mA |
| aparat foto | Cameră fisheye de 2 Mpix |
| Unghi de vedere (orizontal) | unghi larg de vedere 170° |
| Setările camerei | Nu |
| Strălucire | da, LED-uri |
| Ieșire pentru încuietoarea ușii | 1 x releu NO/NC |
| Blocați sursa de alimentare | de la unitate, max 270 mA/12 V DC (nu pot alimenta încuietorile cu autoblocare) |
| Blocați sursa de alimentare | ext. sursa, sarcina releului max.24 V/1 A DC/AC |
| Timp de deschidere încuietoarea ușii | 1 - 99 secunde (1 - 9 s prin setarea de la unitatea interioară) |
| Butonul de ieșire | da (doar când porniți încuietoarea de la unitate) |
| Timp de vorbire | 90 de secunde |
| Setările unității | volumul difuzorului |
| Setările unității | sensibilitatea microfonului |
| Tip tastatură | atingere |
| Numărul de coduri | 40 (1 x temporar) |
| Funcţie | controlul releului de blocare a ușii prin cod |
| Funcţie | controlul celui de-al doilea releu prin cod (când se utilizează modulul VT-RELAY) |
| Buton de control | sunând |
| Numărul de unități uși din sistem | max.4 (când se utilizează modulul VT-BUS4A) |
| Cablare | 2 fire, rasucite, neecranate |
| Instalare | superficial |
| Culoare | oţel inoxidabil |
| O parte a pachetului | baldachin din oțel inoxidabil (l 93 x h 182 x h 43,7 mm) |
VFC-1-R - unitate exterioară cu cititor - suprafață
1 075,07 Lei
VL 02-2x1/100 - ambalaj 100m/folie
386,22 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















