VD 06-6x0,5 / 300 - pachet 300m / bobină
Cablu ecranat tip „sârmă”, 6 fire, diametrul sârmei 0,5 mm, pentru distribuții de alarmă antiefracție de joasă tensiune în pachet de 300 m lungime, înfășurat pe bobină, marcare lungime pe manta cablului. Tip fir conductor de cupru...
Cod produs: 0703-138 EAN: 8595584603560 Producător: VAR-TEC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablu ecranat tip „sârmă”, 6 fire, diametrul sârmei 0,5 mm, pentru distribuții de alarmă antiefracție de joasă tensiune în pachet de 300 m lungime, înfășurat pe bobină, marcare lungime pe manta cablului.
| Tip fir | conductor de cupru plin |
| Izolare | PVC |
| Numărul de nuclee | 6 x 0,5 mm |
| Culoarea firului | fiecare fir este codificat pe culoare |
| Plastic | PVC |
| Diametrul exterior al cablului | 4,5 mm |
| Marcarea lungimii cablului | da, pe mantie |
| Ecranarea | Folie din Al + un fir de Cu |
| Ambalare | 300 m, tambur |
| Culoarea cablului | alb |
VD 06-6x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
273,78 Lei
VD 10-10x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
459,56 Lei
VD 08-8x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
364,22 Lei
VD 04-4x0,5 / 300 - pachet 300m / bobină
625,78 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















