VD 04-4x0,5 / 300 - pachet 300m / bobină
Cablu ecranat tip „sârmă”, 4 fire, diametrul sârmei 0,5 mm, pentru distribuții de alarmă antiefracție de joasă tensiune la pachet de 300 m lungime, înfășurat pe bobină, marcare lungime pe mantaua cablului. Tip fir conductor de cupru...
Cod produs: 0703-136 EAN: 8595584603546 Producător: VAR-TEC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablu ecranat tip „sârmă”, 4 fire, diametrul sârmei 0,5 mm, pentru distribuții de alarmă antiefracție de joasă tensiune la pachet de 300 m lungime, înfășurat pe bobină, marcare lungime pe mantaua cablului.
| Tip fir | conductor de cupru plin |
| Izolare | PVC |
| Numărul de nuclee | 4 x 0,5 mm |
| Culoarea firului | fiecare fir este codificat pe culoare |
| Plastic | PVC |
| Diametrul exterior al cablului | 4 mm |
| Marcarea lungimii cablului | da, pe mantie |
| Ecranarea | Folie din Al + un fir de Cu |
| Ambalare | 300 m, tambur |
| Culoarea cablului | alb |
VD 08-8x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
364,22 Lei
VD 06-6x0,5 / 300 - pachet 300m / bobină
875,11 Lei
VD 04-4x0,5 / 300 - pachet 300m / bobină
625,78 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















