VD 10-10x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
Cablu ecranat tip „sârmă”, 10 fire, diametrul sârmei 0,5 mm, pentru distribuție de alarmă antiefracție de joasă tensiune în pachete de 100 m lungime, marcare lungime pe mantaua cablului. Tip fir conductor de cupru plin Izolare PVC...
Cod produs: 0703-141 EAN: 8595584603591 Producător: VAR-TEC
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablu ecranat tip „sârmă”, 10 fire, diametrul sârmei 0,5 mm, pentru distribuție de alarmă antiefracție de joasă tensiune în pachete de 100 m lungime, marcare lungime pe mantaua cablului.
| Tip fir | conductor de cupru plin |
| Izolare | PVC |
| Numărul de nuclee | 10 x 0,5 mm |
| Culoarea firului | fiecare fir este codificat pe culoare |
| Plastic | PVC |
| Diametrul exterior al cablului | 5 mm |
| Marcarea lungimii cablului | da, pe mantie |
| Ecranarea | Folie din Al + un fir de Cu |
| Ambalare | 100 m, folie |
| Culoarea cablului | alb |
VD 04-4x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
207,78 Lei
VD 08-8x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
364,22 Lei
VD 10-10x0,5 / 100 - pachet 100m / folie
459,56 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















