SD4A425DB-HNY - Starlight 4 Mpix, zoom 25x PFA, 100 m, AI, SMD3.0, FD, alarmă, urmărire automată
Cameră IP PTZ de exterior WizSense cu funcție de urmărire automată. Iluminare IR 100m. Obiectiv motorizat cu zoom optic de 25x și funcție de focalizare continuă PFA, rotație de 360°, rezoluție de 4 Mpix. Inteligența artificială AI,...
Cod produs: 2305-048 EAN: 6923169706207 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP PTZ de exterior WizSense cu funcție de urmărire automată. Iluminare IR 100m. Obiectiv motorizat cu zoom optic de 25x și funcție de focalizare continuă PFA, rotație de 360°, rezoluție de 4 Mpix. Inteligența artificială AI, regulile IVS, protecția perimetrului și detectarea mișcării SMD3.0 cu clasificare a obiectelor, detectarea feței, obiect dispărut și adăugat. Intrare și ieșire alarmă. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | PTZ |
| Sfat | WizSense |
| Element sensibil | CMOS STARVIS de 1/2,8” 4 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | Culoare: 0.005lux@F1.6 B/W: 0.0005lux@F1.6 0Lux (IR activat) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, protecție perimetrală, SMD 3.0, detectare a feței, urmărire automată |
| Modul de noapte | modul adevărat ZI/NOAPTE - ICR (filtru mecanic de lumină în infraroșu) |
| Strălucire | 100 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 5-125 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 51,9°-3,0° |
| Zoom optic | de 25 de ori |
| Distincţie | 4 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2560 x 1440 px |
| Rata de cadre | 25 fps la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| Panorama camerei (PAN) | 0°-360° |
| Înclinarea camerei (TIL) | -5°-90° |
| Setări automate de mișcare a camerei | 300 de presetări, 8 rute, 5 modele, scanare automată, urmărire automată |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI, reguli IVS, protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD3.0 cu clasificare a obiectelor, detectare a feței, obiect dispărut și adăugat, urmărire automată a mișcării |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD3.0, ROI, PFA, Stabilizare imagine, Dezaburire electronică, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | 1/1 |
| Alarma I/O | 2/1 |
| card SD | Micro SD (max. 512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE+ sau 12 VDC (adaptor inclus)/De bază: 9,5 W Max.: 21,5 W (iluminator pornit + ventilator pornit + PTZ) Încălzire: 3 W (12 VDC); 3W (PoE) |
| tip PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Material | metal si plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















