SD22404DB-GNY-W - 4Mpix Starlight, rază de acțiune 2.4GHz 80m, AI, SMD3.0, FD, SD, WiFi, antivandal
Cameră WiFi antivandalism PTZ pentru exterior seria WizSense cu obiectiv motorizat 2,8-12 mm (unghi 90,3°-29,4°). Rezoluție de 4 Mpix. Raza de acțiune WiFi este de 80 m în spațiu deschis. Fantă pentru card Micro SD. Inteligență...
Cod produs: 2305-038 EAN: 6923172536402 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră WiFi antivandalism PTZ pentru exterior seria WizSense cu obiectiv motorizat 2,8-12 mm (unghi 90,3°-29,4°). Rezoluție de 4 Mpix. Raza de acțiune WiFi este de 80 m în spațiu deschis. Fantă pentru card Micro SD. Inteligență artificială AI, reguli IVS, protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD3.0 cu clasificarea obiectelor, detectarea feței, obiect dispărut și adăugat. Alimentare numai 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Camera IP |
| Producție | PTZ |
| Line | WizSense |
| Element de detecție | 1/2.8" 4Megapixeli STARVIS CMOS |
| Sensibilitate la lumină | Color: 0.005 lux@F1.6 B/N: 0.0005 lux@F1.6 |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD 3.0, Detectarea feței |
| Mod Noapte | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentilă | 2,8-12 mm |
| Unghi focal (orizontal) | 90,3°-29,4° | Optical zoom | 4 x |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de pixeli pixeli | 2560 x 1440 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Settings | SmartPSS/Lite software, DSS Express, DSS Pro, DMSS și aplicații IMOU Life, Browsere web |
| Camera Pan | 0°-355° |
| Camera Tilt | 0°-90° | Camera Auto Tilt | Setting.Mișcarea camerei | 300 de presetări, 8 rute, 5 modele, autoscan |
| Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI, reguli IVS, protecție perimetrală și detecție de mișcare SMD3.0 cu clasificarea obiectelor, detectarea feței, obiect dispărut și adăugat |
| Funcții ajustabile | AI, IVS, SMD3.0, ROI, PFA, stabilizare imagine, dezaburire electronică, DWDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detectare mișcare etc. |
| Card SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| WiFi | 2,4 GHz, 150 Mbps, IEEE802.11b/g/n, rază de acțiune 80 m (la vedere) |
| Putere | 12 VDC/2.7-4.8 W |
| Material | metal și plastic | Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















