SD4A216DB-HNY - 2Mpix Starlight, 100m, zoom 16x, I/O audio și alarmă, SMD3.0, protecție perimetrală, protecție facială, urmărire automată
IP PTZ în aer liber seria WizSense Senzor Starlight. Auto-tracking 1.0 urmărire obiecte în mișcare, detectare SMD 3.0, perimetru cu categorizare obiecte umane/vehicule, fețe. 2 Mpix, IR inteligent 100 m, obiectiv 5-80 mm (unghi 53,9°-4,6°),...
Cod produs: 2310-107 EAN: 6923172569608 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
IP PTZ în aer liber seria WizSense Senzor Starlight. Auto-tracking 1.0 urmărire obiecte în mișcare, detectare SMD 3.0, perimetru cu categorizare obiecte umane/vehicule, fețe. 2 Mpix, IR inteligent 100 m, obiectiv 5-80 mm (unghi 53,9°-4,6°), card micro SD, audio, alarmă I/O. Rotire 0°-360°, înclinare -5°-90°, zoom optic 16x, 300 de preselecții, 8 rute, 5 modele, autoscan. PoE+ sau sursă de alimentare 12 VDC (inclusă).
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Număr de elemente | PTZ |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.8" 2Megapixel STARVIS™ CMOS |
| Sensibilitate la lumină | Color: 0.005 lux@F1.6 B/N: 0.0005 lux@F1.6 0 lux (IR pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecția perimetrului, SMD 3.0, Detectarea feței, Urmărire automată 1.0, Tehnologie PFA |
| Mod Noapte | mod real DEN/NIGHT - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 100 m |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentilă | 5-80 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 53,9°-4,6° | Optical zoom | 16 x |
| Resoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Settings | SmartPSS/Lite software, DSS Express, DSS Pro, DMSS și aplicații IMOU Life, Browsere web |
| Camera Pan | 0°-360° |
| Camera Tilt | -5°-90° | Camera Auto Tilt | Setting.Mișcarea camerei | 300 presetare, 8 piste, 5 modele, autoscan, urmărire automată |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Detecție inteligentă de mișcare SMD 3.0 și protecția perimetrului cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor, detectarea feței, funcția de urmărire automată 1.0 pentru urmărirea obiectelor în mișcare |
| Funcții reglabile | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, Defog, Rotirea imaginii, Zoom digital, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 2/1 |
| Card SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE+ sau 12 VDC/Basic: 10 W Max: 19 W (iluminator pornit + ventilator pornit + PTZ) |
| Tip PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Material | metal și plastic |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















