JA-120PB - bus PIR + spargere sticla
Este folosit pentru a detecta spațial mișcarea persoanelor în interiorul clădirilor și pentru a detecta spargerea suprafețelor de sticlă care formează anvelopa clădirii. Contine doua detectoare independente (alocate in 2 pozitii in panoul...
Cod produs: 0105-539 EAN: 8594052539301 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Este folosit pentru a detecta spațial mișcarea persoanelor în interiorul clădirilor și pentru a detecta spargerea suprafețelor de sticlă care formează anvelopa clădirii. Contine doua detectoare independente (alocate in 2 pozitii in panoul de control).
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Funcţie | PIR + detectie spargere sticla |
| Adresarea detectorului în sistem | doua pozitii |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | PIR: 12 m, 110 ° |
| Gamă | Sticlă: 9 m (sticlă min. 60 x 60 cm) |
| Montare/montare | pe perete, în colț |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Design copertă | plastic |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















