JA-112P-GR - gri - autobuz PIR
Produsul este o componentă de autobuz a sistemului JABLOTRON 100+ și Jablotron Mercury. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării oamenilor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90°/12 m....
Cod produs: 2309-137 EAN: 8595614129381 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Produsul este o componentă de autobuz a sistemului JABLOTRON 100+ și Jablotron Mercury. Este utilizat pentru detectarea spațială a mișcării oamenilor în interiorul clădirilor. Acoperirea sa de detecție garantată este de 90°/12 m. Detectorul îndeplinește cele mai înalte cerințe de calitate și design, datorită cărora poate fi folosit și în interioare de lux. Pe lângă locația standard în colțul camerei, este posibil să-l montezi pe suprafața peretelui în cadrul JA-196PL-S, unde detectorul este parțial încorporat și se îmbină elegant cu peretele. Pentru aplicații speciale, cum ar fi montarea pe tavan sau un unghi de cuplare înclinat, suportul de îmbinare JA-191PL este util.
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Adresarea detectorului din sistem | o singură poziţie |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Min. absorbția curentă | 5mA |
| Max. absorbția curentă | 16mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 90° |
| Montare/montare | pe perete, în colț, cu ajutorul cadrului JA-196PL-S, parțial îngropat |
| Ieșire de alarmă | cu autobuzul BUS |
| Dovada contrafăcută. aplicația. | reglabil pe două niveluri |
| Proprietăți | rezistenta la lumina alba (pana la 6000 lux) |
| Controlul ieșirilor PGM | da, PGM în sistem |
| Designul copertei | plastic |
| Culoarea copertei | gri |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















