JA-110N-DIN - modul bus PG 1 - alimentare la DIN
Modulul este proiectat pentru montarea pe șină DIN. Oferă un contact comutator al releului de putere de ieșire. Poate fi folosit, de exemplu, pentru a controla iluminatul, ventilatoarele etc. Releul este o ieșire programabilă a panoului de...
Cod produs: 0101-722 EAN: 8594052539196 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Modulul este proiectat pentru montarea pe șină DIN. Oferă un contact comutator al releului de putere de ieșire. Poate fi folosit, de exemplu, pentru a controla iluminatul, ventilatoarele etc. Releul este o ieșire programabilă a panoului de control.
| Tipul dispozitivului | modul bus PG 1 - alimentare la DIN |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control de 12 V (9… 15 V) |
| Consum de curent pentru selectarea cablului | 45 mA |
| Consum de curent în repaus | 5 mA |
| Sarcina maximă de ieșire | 384 W - DC |
| Sarcina maximă de ieșire | max 8 A - sarcină inductivă, capacitivă |
| Sarcina maximă de ieșire | max.1000 W - iluminare cu halogen |
| Sarcina maximă de ieșire | 250 V AC / 24 V DC |
| Sarcina maximă de ieșire | max.16 A - sarcina rezistiva |
| Secțiune transversală a venelor | max 2 x 1,5 mm2 |
| Secțiune transversală a venelor | max.1 x 2,5 mm2 |
| Acoperi | IP 20 |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















