JA-110P - detector PIR autobuz
JA-110P este un detector de mișcare cu magistrală PIR conceput pentru a proteja interioarele prin detectarea mișcării infra-pasivă într-o cameră. Caracteristicile de detectare pot fi optimizate cu lentile interschimbabile. Tip detector...
Cod produs: 0106-185 EAN: 8594052536744 Producător: JABLOTRON
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
JA-110P este un detector de mișcare cu magistrală PIR conceput pentru a proteja interioarele prin detectarea mișcării infra-pasivă într-o cameră. Caracteristicile de detectare pot fi optimizate cu lentile interschimbabile.
| Tip detector | digital pe autobuzul BUS |
| Adresarea detectorului în sistem | o singură poziție |
| Setările detectorului | Software F-link de pe PC |
| Alimentare electrică | de la magistrala panoului de control 12 V (9 ... 15 V) |
| Consum curent | 5 mA |
| Înălțimea de montare | 2,5 m deasupra nivelului podelei |
| Gamă | 12 m, 110 ° cu lentila de bază |
| Ieșire de alarmă | prin AUTOBUZ |
| Indicație optică | LED SMI (memorie inteligentă) |
| Culoarea copertei | alb |
| Design copertă | plastic |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















