IPC-UDBW3258E-S - 2.8 mm - 2Mpix Starlight, 30m, MIC, SMD Plus, mini antivandal
Minicameră antivandalism pentru exterior seria WizSense. Microfon integrat. Detectare inteligentă a mișcării Protecție perimetrală SMD+ cu clasificarea obiectelor umane/vehiculelor. 2 Mpix rezoluție, iluminare IR inteligentă 30 m, obiectiv...
Cod produs: 2404-041 EAN: 6939554945182 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Minicameră antivandalism pentru exterior seria WizSense. Microfon integrat. Detectare inteligentă a mișcării Protecție perimetrală SMD+ cu clasificarea obiectelor umane/vehiculelor. 2 Mpix rezoluție, iluminare IR inteligentă 30 m, obiectiv de 2,8 mm (unghi de 106°). Slot pentru card Micro SD. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizSense Series |
| Element senzorial | 1/2.8" 2Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.002 Lux@F1.6 (color, 30IRE) 0.0002Lux@F1.6 (B/N, 30IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminanță | 30 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 106° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS și software-ul IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Smart Motion Detection SMD Plus și Perimeter Protection cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor |
| Caracteristici ajustabile | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Iluminare inteligentă, Rotirea imaginii, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 1.9 W (12 VDC); 2.5 W (PoE)Max (ICR + H.265 + WDR + max. Iluminare + inteligență pornită): 4,7 W (12 VDC); 5,6 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















