IPC-HDBW2241R-ZAS - 2.7-13.5 mm - 2Mpix Starlight, 40m, AI, MIC, SMD Plus, alarmă, antiv.
Cameră IP antivandalism pentru exterior WizSense cu senzor Starlight de înaltă sensibilitate și inteligență artificială SMD Plus pentru protecția perimetrului prin detectarea persoanelor și vehiculelor. 2 Mpix rezoluție, iluminare IR...
Cod produs: 2211-073 EAN: 6923172545664 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP antivandalism pentru exterior WizSense cu senzor Starlight de înaltă sensibilitate și inteligență artificială SMD Plus pentru protecția perimetrului prin detectarea persoanelor și vehiculelor. 2 Mpix rezoluție, iluminare IR inteligentă 40 m, obiectiv motorizat 2,7-13,5 mm (108°-30°), microfon integrat și slot pentru card micro SD, I/O alarmă, I/O audio.
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizSense |
| Element senzorial | 1/2.8" 2Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.002 lux@F1.5 (culoare, 30 IRE) 0.0002 lux@F1.5 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 40 m |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentile | 2,7-13,5 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 108°-30° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip compresie date | MJPEG |
| Setări | Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS și software-ul IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | AI inteligență artificială + reguli IVS - protecție perimetrală și SMD Plus detectare mișcare |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD Plus, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal intrare: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/1,8 W (12 VDC); 2,6 W (PoE), max (H.265+intelligence on +WDR +IR on): 6,3 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















