IPC-HFW5442T-ASE-S3 - 3,6 mm - 4Mpix Starlight, 80m, MIC, I/O audio și alarmă, ePoE, antivandal, detectare WizMind Series S
Senzor WizMind S Starlight antivandalism pentru exterior. 4 Mpix, IR inteligent 80 m, obiectiv de 3,6 mm (unghi de 88°), micro SD, audio, alarmă I/O. FW cu detectare a mișcării SMD 3.0, perimetru cu categorizare a obiectelor umane/vehiculelor,...
Cod produs: 2311-097 EAN: 6923172588708 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Senzor WizMind S Starlight antivandalism pentru exterior. 4 Mpix, IR inteligent 80 m, obiectiv de 3,6 mm (unghi de 88°), micro SD, audio, alarmă I/O. FW cu detectare a mișcării SMD 3.0, perimetru cu categorizare a obiectelor umane/vehiculelor, detectare a obiectelor uitate/dispărute. AI SSA pentru potrivirea dinamică a imaginilor, detectarea feței, numărarea persoanelor, metadate video, hărți termice, căutare inteligentă, detectare audio. Alimentat de PoE/ePoE sau 12VDC.
| Tip de dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bullet |
| Linia | WizMind Series S |
| Element de detecție | 1/1.8" 4Megapixeli scanare progresivă CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD3.0, Detectarea inteligentă a obiectelor, AI SSA, Detectarea feței, Numărarea persoanelor, Metadate video, Hartă termică, Căutare inteligentă, Detecție inteligentă a sunetului |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminanță | 80 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 3,6 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 88° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2688 x 1520 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Detecție inteligentă de mișcare SMD 3.0 și protecția perimetrului cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor, detectarea obiectelor uitate și lipsă, funcția AI SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de iluminare ale mediului, detectarea feței, numărarea persoanelor, metadate video, hărți termice, căutare inteligentă, Detecție audio inteligentă |
| Funcții ajustabile | BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Iluminare inteligentă, Defog, Rotație imagine, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| I I/O audio | Microfon integrat |
| I I/O alarmă | 1 canal în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE/ePoE sau 12 VDC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 8,3 W (12 VDC); 9,8 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















