IPC-HFW2449T-AS-IL BLACK - 3,6 mm - negru 4Mpix Smart Dual backlight, 60m IR, 50m LED alb, AI, SMD, MIC
Cameră IP de exterior WizSense cu tehnologie de iluminare dublă, microfon integrat, inteligență artificială și sensibilitate ridicată a senzorului. În modul de noapte, camera folosește o lumină IR invizibilă care nu deranjează...
Cod produs: 2309-012 EAN: 6923172589019 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP de exterior WizSense cu tehnologie de iluminare dublă, microfon integrat, inteligență artificială și sensibilitate ridicată a senzorului. În modul de noapte, camera folosește o lumină IR invizibilă care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când detectează inteligent o persoană sau un vehicul, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine în culoare. pentru a obține informații reale despre încălcările perimetrului. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria WizSense |
| Element sensibil | 1/2.9" 4 Megapixeli CMOS cu scanare progresivă |
| Sensibilitate la lumină | 0,006 Lux@F1.6(Culoare,30IRE) 0,0006 Lux@F1.6(Alb/N,30IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Iluminare dublă inteligentă, inteligență artificială, protecție perimetrală, SMD Plus |
| Modul de noapte | în modul de noapte, camera folosește un iluminator IR invizibil care nu deranjează împrejurimile și afișează o imagine alb-negru, atunci când detectează inteligent o persoană sau un vehicul, camera activează o lumină LED albă vizibilă și schimbă modul de imagine în culoare pentru a obține informații reale despre încălcările perimetrului |
| Strălucire | LED IR de 60 m și LED alb de 50 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 84° |
| Distincţie | 4 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2688 x 1520px |
| Rata de cadre | 20 fps la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB |
| Analiză video inteligentă | Inteligența artificială AI, regulile IVS, protecția perimetrului și detectarea mișcării SMD Plus cu clasificare a obiectelor |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, Mirror, Privacy Masking, detectarea mișcării etc. |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alarma I/O | 1 canal de intrare: 5 mA 3V–5VDC / 1 canal de ieșire: 300 mA 12 VDC |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE sau 12 VDC/Basic: 2 W (12 VDC); 2,6 W (PoE) Max. (H.265+ intelligence activat + WDR + iluminator activat): 6,1 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Culoare | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















