IPC-UFW3858T-ZAS - 2.7-13.5 mm - 8Mpix Starlight, 60m, AI, SMD Plus, MIC, alarmă
Cameră IP pentru exterior WizSense seria Senzor Starlight, AI SMD+ pentru protecția perimetrului pentru detectarea persoanelor/vehiculelor. 8 Mpix, iluminare IR inteligentă 60 m, 2,7-13,5 mm (113°-31°), microfon integrat, alarmă I/O, slot...
Cod produs: 2404-044 EAN: 6939554945212 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP pentru exterior WizSense seria Senzor Starlight, AI SMD+ pentru protecția perimetrului pentru detectarea persoanelor/vehiculelor. 8 Mpix, iluminare IR inteligentă 60 m, 2,7-13,5 mm (113°-31°), microfon integrat, alarmă I/O, slot micro SD.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Bullet |
| Linie | WizSense | Element senzorial | 1/2.7" 8Megapixeli CMOS cu scanare progresivă |
| Sensibilitate la lumină | 0.008 lux@F1.5 (culoare, 30 IRE) 0.0008 lux@F1.5 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 60 m |
| Tip de lentilă | motor |
| Lentile | 2,7-13,5 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 113°-31° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Frame rate | 20 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 | Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | AI inteligență artificială, reguli IVS, protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD Plus cu clasificarea obiectelor |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD Plus, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detectarea mișcării etc. |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal intrare: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2.7 W (12 VDC); 3.6 W (PoE); Max (H.265+ rezoluție max. + flux max. + WDR + intensitate IR + IVS): 8,4 W (12 VDC); 9,7 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















