IPC-HDBW3842R-ZAS - 2.7-12 mm - 8Mpix Starlight, 40m, I/O audio și alarmă, MIC, antivandal, AI, SMD4.0, SSA, Quick Pick
Senzor antivandalism pentru exterior seria WizSense Starlight. Detecție de mișcare SMD 4.0, perimetru cu categorizarea obiectelor om/vehicul. AI SSA pentru potrivirea dinamică a imaginii, QuickPick, căutare inteligentă. 8 Mpix, IR inteligent 40...
Cod produs: 2312-114 EAN: 6923172595287 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Senzor antivandalism pentru exterior seria WizSense Starlight. Detecție de mișcare SMD 4.0, perimetru cu categorizarea obiectelor om/vehicul. AI SSA pentru potrivirea dinamică a imaginii, QuickPick, căutare inteligentă. 8 Mpix, IR inteligent 40 m, obiectiv 2,7-12 mm (unghi 113°-47°). slot pentru card Micro SD, audio, microfon, I/O alarmă. Alimentare PoE sau 12 VDC.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizSense Series |
| Element de detecție | 1/1.8" 8Megapixeli CMOS progresiv |
| Sensibilitate la lumină | 0.003 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0005 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD 4.0, Quick Pick, AI SSA |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru IR mecanic) |
| Iluminanță | 40 m |
| Tip lentile | motor |
| Lentile | 2,7-12 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 113°-47° |
| Rezoluție | 8 Mpix |
| Număr de pixeli | 3840 x 2160 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 8 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Detecție inteligentă de mișcare SMD 4.0 și protecție perimetrală cu categorizarea obiectelor umane și a vehiculelor, funcție AI SSA pentru adaptarea dinamică a imaginii la condițiile de lumină ambientală, funcție Quick Pick, căutare inteligentă |
| Funcții ajustabile | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Iluminare inteligentă, Defog, AFSA, Rotație imagine, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarmă I/O | 1 canal în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 3,6 W (12 VDC); 4,3 W (PoE) Max (WDR + intensitate IR + inteligență): 7,2 W (12 VDC); 8,5 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















