IPC-HDBW5442R-ASE-S3 - 2.8 mm - 4Mpix Lumina stelelor, IR 50m, AI, SMD3.0, MIC, detectarea feței, audio, numărarea persoanelor, metadate, hartă termică
Dom antivandalism robust pentru exterior IP seria WizMind S, 4 Mpix, obiectiv 2,8 mm (112°), microfon, IR inteligent 50 m. AI pentru perimetru cu SMD 3.0 clasificarea obiectelor persoană/vehicul, detectarea feței, obiecte adăugate/dispărute,...
Cod produs: 2310-117 EAN: 6923172588227 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Dom antivandalism robust pentru exterior IP seria WizMind S, 4 Mpix, obiectiv 2,8 mm (112°), microfon, IR inteligent 50 m. AI pentru perimetru cu SMD 3.0 clasificarea obiectelor persoană/vehicul, detectarea feței, obiecte adăugate/dispărute, numărarea persoanelor, metadate, detectarea audio, hărți termice. Intrare/ieșire alarmă, audio, slot pentru card SD, alimentare PoE/ePoE sau 12 VDC. Rotație pe 3 axe.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Line | WizMind Series S |
| Element de detecție | 1/1.8" 4Megapixeli scanare progresivă CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.0007 lux@F1.6 (culoare, 30IRE) 0.0004 lux@F1.6 (B/N, 30IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, Detecție inteligentă de obiecte, SMD 3.0, AI SSA, Detectarea feței, Numărarea persoanelor, Harta termică, Metadate video, Căutare inteligentă, Smart Sound Detection |
| Night Mode | real DEN/NOC mode - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminance | 50 m |
| Lens Type | fixed |
| Lens | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 112° |
| Rezoluție | 4 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2688 x 1520 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 4 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265 AI |
| Tip de compresie de date | H.264 AI |
| Tip de compresie de date | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Settings | SmartPSS/Lite software, DSS Express, DSS Pro, DMSS și aplicații IMOU Life, browsere web |
| WDR | 140 dB |
| Analiză video inteligentă | AI inteligență artificială, reguli IVS, protecție perimetrală cu clasificare obiecte persoană vehicul SMD 3.0, detectarea feței, obiect adăugat și dispărut, numărarea persoanelor, metadate, detectarea audio inteligentă, hărți termice |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, Rotație imagine, Oglindă, Mascare intimitate, Detecție mișcare |
| Audio I/O | Microfon integrat |
| Alarm I/O | 1 canal în: 5 mA 3V-5VDC / 1 canal ieșire: 300 mA 12 VDC |
| Card SD | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE/ePoE sau 12 VDC/Basic: 4.1 W (12 VDC); 5.2 W (PoE) Max (H.265 + WDR+ Inteligență pornită + IR pornită): 6,8 W (12 VDC); 8,8 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















