IPC-HDBW1230DE-SW - 2,8 mm - 2 Mpix, iluminare IR 30 m, raza WiFi 2,4 GHz 80 m, anti-vandal
Cameră de exterior WiFi anti-vandal dom cu lentilă fixă 2,8 mm (unghi 100°) și iluminare IR 30 m. Rezoluție 2 Mpix. Raza de acțiune WiFi este de 80 m în spațiul liber. Slot pentru card micro SD. Detectarea miscarii. Doar alimentare de 12...
Cod produs: 2205-093 EAN: 6923172539960 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră de exterior WiFi anti-vandal dom cu lentilă fixă 2,8 mm (unghi 100°) și iluminare IR 30 m. Rezoluție 2 Mpix. Raza de acțiune WiFi este de 80 m în spațiul liber. Slot pentru card micro SD. Detectarea miscarii. Doar alimentare de 12 VDC. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Casa |
| Sfat | Seria Wi-Fi |
| Element sensibil | CMOS progresiv de 1/1,3” 2 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,025 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,0025 lux@F2.0 (alb/negru, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Modul de noapte | modul real ZI/NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Strălucire | 30 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 100° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920x1080px |
| Rata de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software inteligent PSS, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, detectarea mișcării etc. |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Wifi | Wi-Fi 2,4 GHz (IEEE802.11b/g/n), 80 m (în linie de vedere) |
| Alimentare electrică | 12VDC/2-4,9 W (sursa inclusa in pachet) |
| Material | capac metalic |
| Anti vandal | IK10 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















