IPC-UDBW3558E-S-S2 - 2.8 mm - 5Mpix Lumina stelelor, 30m, AI, SMD Plus, MIC, antivandal
Cameră IP antivandalism pentru exterior WizSense cu senzor de înaltă sensibilitate și inteligență artificială SMD Plus pentru protecția perimetrului prin detectarea persoanelor/vehiculelor. 5 Mpix, iluminare IR inteligentă 30 m, obiectiv...
Cod produs: 2404-051 EAN: 6939554947247 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP antivandalism pentru exterior WizSense cu senzor de înaltă sensibilitate și inteligență artificială SMD Plus pentru protecția perimetrului prin detectarea persoanelor/vehiculelor. 5 Mpix, iluminare IR inteligentă 30 m, obiectiv fix 2,8 mm (111°), slot pentru card micro SD, microfon integrat.
| Tip dispozitiv | Cameră IP |
| Producție | Dome |
| Serie | Serie WizSense |
| Element senzorial | 1/2.7" 5Megapixeli CMOS scanare progresivă |
| Sensibilitate la lumină | 0.007 Lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0.0007 Lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Tehnologie | Inteligență artificială, Protecție perimetrală, SMD Plus |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Illuminanță | 30 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm | Unghiul cadrului (orizontal) | 111° |
| Rezoluție | 5 Mpix |
| Număr de imagini pixeli | 2960 x 1668 px |
| Frame rate | 20 sn/s la 5 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie de date | H.265 |
| Tip de compresie de date | H.264+ |
| Tip de compresie de date | H.264 | Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplicații DMSS și IMOU Life, browsere web |
| WDR | 120 dB | Analiză video inteligentă | Inteligență artificială AI, reguli IVS, protecție perimetrală și detectarea mișcării SMD Plus cu clasificarea obiectelor |
| Funcții reglabile | AI, IVS, SMD, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, Mirror, Privacy Masking, Motion Detection | Audio I/O | Microfon integrat |
| Card SD | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Power | PoE sau 12 VDC/Basic: 2,3 W (12 VDC); 2,9 W (PoE) Max (H.265+ rezoluție max. + flux max. + WDR + intensitate IR + IVS): 5 W (12 VDC); 6,1 W (PoE) |
| Tip PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















