IPC-EBW81242-AS-S2 - 1.85 mm - 12Mpix Starlight, 10m, 360°, MIC dual și difuzor, AI, numărarea persoanelor, statistici, rapoarte
Cameră IP anti-vandal pentru exterior din seria WizMind. Lentila panoramica 360°/orizont 185°, iluminare IR 10 m, microfon dublu si difuzor pentru comunicare in doua sensuri. Rezoluție 12 Mpix. Camera este echipată cu mai multe tipuri de...
Cod produs: 2304-004 EAN: 6923172507631 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră IP anti-vandal pentru exterior din seria WizMind. Lentila panoramica 360°/orizont 185°, iluminare IR 10 m, microfon dublu si difuzor pentru comunicare in doua sensuri. Rezoluție 12 Mpix. Camera este echipată cu mai multe tipuri de detecție inteligentă, detectând trecerea, intrarea într-o zonă marcată, crearea unei hărți termice, numărarea persoanelor, gestionarea cozilor, crearea de rapoarte și statistici. Alimentare PoE+ sau 12 VDC. Videoclipuri demonstrative ale producătorului Dahua pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră IP |
| Execuţie | Panoramă |
| Sfat | WizMind |
| Element sensibil | Senzor de imagine CMOS de 1/1,7” 12 Megapixeli |
| Sensibilitate la lumină | 0,01 Lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 Lux@F2.0 (alb/negru, 30 IRE) 0 Lux (iluminator pornit) |
| Tehnologie | Numărarea persoanelor, Managementul cozilor, Harta căldurii |
| Modul de noapte | modul adevărat ZI/NOAPTE - ICR (filtru mecanic de lumină în infraroșu) |
| Strălucire | 10 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 1,85 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 360° |
| Distincţie | 12 Mpix |
| Numărul de pixeli | 4000 x 3000 px |
| Rata de cadre | 25 fps la 12 Mpix |
| Tip de compresie a datelor | H.265+ |
| Tip de compresie a datelor | H.265 |
| Tip de compresie a datelor | H.264+ |
| Tip de compresie a datelor | H.264 |
| Tip de compresie a datelor | MJPEG |
| Setări | Software SmartPSS/Lite, aplicații DSS Express, DSS Pro, DMSS și IMOU Life, browsere web |
| Analiză video inteligentă | detectează trecerea, intrarea în zona desemnată, crearea hărții termice, numărarea persoanelor, gestionarea cozilor, rapoarte, statistici |
| Funcții reglabile | DWDR, IVS, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, Detectare mișcare, Dezaburire etc. |
| I/O audio | microfon și difuzor dual integrat (opțiune de comunicare audio bidirecțională) |
| Alarma I/O | 2 canale de intrare: 5 mA 3V–5VDC / 2 canale de ieșire: 1000 mA 30 VDC/500 mA 50 VDC |
| card SD | Micro SD (max. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Alimentare electrică | PoE+ sau 12 VDC/Basic: 6,5 W (12 VDC); 6,1 W (PoE) Max. (intensitate ICR + IR): 13 W (12 VDC); 13,9 W (PoE) Încălzire: 3 W (12 VDC); 3W (PoE) |
| tip PoE | 30 W (IEEE802.3at) PoE+ |
| Material | metal si plastic |
| Anti vandal | IK10 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















