HAC-T1A21 - 2,8 mm - intern, 4 în 1, 2 Mpix, 20 m, DWDR
Cameră HDCVI cu dom de interior din seria Cooper, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612-004 ), lentilă fixă 2,8 mm (unghi 103 °), filtru IR mecanic și iluminare până la 20 m. Rezoluție Full HD (1920...
Cod produs: 1810-036 EAN: 8595584643122 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI cu dom de interior din seria Cooper, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS - comutare prin controler PFM820 ( 1612-004 ), lentilă fixă 2,8 mm (unghi 103 °), filtru IR mecanic și iluminare până la 20 m. Rezoluție Full HD (1920 x 1080 px), setări meniul OSD al camerei prin cablu coaxial (CoC) de la HDCVI DVR, rază de acțiune până la 800 m (prin coaxial), setări în trei axe, capac din plastic. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Minge dom |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Iluminare minimă | 0,04 lux / F1,85, 0 lux cu IR pornit |
| Modul de noapte | filtru IR mecanic, LED IR inteligent |
| Iluminare IR | 20 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 103 ° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Rata maximă de cadre | 25/30 cps la 1080p, 25/30/50/60 cps la 720p |
| Setări | Funcția Control over Coax (CoC) - setarea meniului OSD al camerei printr-un cablu coaxial de la DVR |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, Smart IR |
| Alimentare electrică | 12 V = / max.2,3 W cu IR pornit |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















