HAC-ME1509TH-PV - 3,6 mm - 5 Mpix Starlight Full color, LED alb 40 m, intimidare activă
Cameră compactă Starlight Fullcolor pentru exterior, cu intimidare activă atunci când este detectată mișcare. Camera este echipată cu o sirenă audio și o pereche de LED-uri de avertizare colorate (roșu și albastru). Lentila fixa 3.6 mm...
Cod produs: 2006-196 EAN: 8595584654210 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră compactă Starlight Fullcolor pentru exterior, cu intimidare activă atunci când este detectată mișcare. Camera este echipată cu o sirenă audio și o pereche de LED-uri de avertizare colorate (roșu și albastru). Lentila fixa 3.6 mm (unghi 83°), iluminare LED alb 40 m. Rezolutie 5 Mpix, capac metalic, cablul trece prin centrul suportului camerei. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria de descurajare activă |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,005 Lux / F1.2, 0 Lux lumină caldă aprinsă |
| Modul de noapte | color, digital B&W poate fi activat |
| Iluminare IR | 40 m lumina alba |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 83 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2592 x 1944 px |
| Rata maximă de cadre | 20 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, descurajare activă |
| I/O audio | sirenă |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.7,7 W |
| Material | metal, plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















