HAC-HFW2241TU-A-S2 - 3,6 mm - 4 în 1, 2 Mpix Starlight, 80 m, Super adapt, WDR, MIC
Cameră compactă pentru exterior seria HDCVI Pro cu sensibilitate ridicată a senzorului, rază IR puternică Smart 80 m, microfon integrat, ieșire în formate CVI, TVI, AHD, CVBS, obiectiv fix 3,6 mm (unghi 86°), rezoluție 2 Mpix, cameră cu...
Cod produs: 2204-029 EAN: 6923172522986 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Noul algoritm Super adapt ajustează automat parametrii imaginii, astfel încât camera să ofere cea mai bună imagine posibilă în toate condițiile de iluminare.
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | CMOS de 1/2,8". |
| Sensibilitate la lumină | 0,001 Lux/F1.6, 30IRE, 0 Lux LED aprins |
| Modul de noapte | modul real ZI/NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Strălucire | 80 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 3,6 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 86° |
| Distincţie | 2 Mpix |
| Numărul de pixeli | 1920x1080px |
| Rata de cadre | 25 fps la 2 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 130 dB |
| Funcții reglabile | Super adaptare, WDR, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mascare de confidențialitate, IR inteligent, oglindă |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ±30%/max.7,7 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















