HAC-HFW2501TU-ZA-S2 - 2,7-13,5 mm - 4in1, Starlight 5Mpix, 80m, WDR, MIC
Cameră compactă de exterior Starlight HDCVI cu senzor de înaltă sensibilitate, rezoluție de 5 Mpix, microfon integrat. Lentile motorizate 2,7 până la 13,5 mm (unghi 113 ° - 31,4 °), filtru IR mecanic și iluminare IR inteligentă 80 m....
Cod produs: 2106-042 EAN: 6939554946622 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră compactă de exterior Starlight HDCVI cu senzor de înaltă sensibilitate, rezoluție de 5 Mpix, microfon integrat. Lentile motorizate 2,7 până la 13,5 mm (unghi 113 ° - 31,4 °), filtru IR mecanic și iluminare IR inteligentă 80 m. Funcția WDR (120 dB) și 3D / 2D-DNR cresc calitatea imaginii în condiții de iluminare solicitante. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Glonţ |
| Sfat | Seria Pro |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.001 Lux / F1.6, 30IRE, 0Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 80 m |
| Tipul de lentile | motor |
| Obiectiv | 2,7-13,5 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 113 ° -31,4 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2880 x 1620 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| WDR | 120 dB |
| Funcții reglabile | WDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| I/O audio | microfon integrat |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.10,7 W |
| Material | metal |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















