HAC-HDBW1200RA-Z-S6 - 2.7-12 mm - 4in1, 2Mpix Lumina stelelor, IR 60m, DWDR, MIC, Super adaptare, antivandal
Cameră antivandalism pentru exterior seria Lite, iluminare IR 60 m. Microfon integrat. Rezoluție de 2 Mpix, rază de acțiune de până la 700 m pe cablu coaxial, 300 m pe cablu UTP, carcasă metalică.Tip de dispozitivCamera...
Cod produs: 2312-054 EAN: 6923172596659 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră antivandalism pentru exterior seria Lite, iluminare IR 60 m. Microfon integrat. Rezoluție de 2 Mpix, rază de acțiune de până la 700 m pe cablu coaxial, 300 m pe cablu UTP, carcasă metalică.
| Tip de dispozitiv | Camera HDCVI |
| Producție | Dome |
| Line | Lite Series |
| 4 în 1 | yes |
| Sensor | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F1.6 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F1.6 (B/N, 30 IRE) 0 lux (Iluminator pornit) |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 60 m |
| Tip lentile | motor |
| Lentile | 2,7-12 mm |
| Angul de vizualizare (orizontal) | 98°-28° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Viteză frame rate | 25 fps la 2 Mpix |
| Setting | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.4,1 W |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















