HAC-HDBW1500E-S2 - 2,8 mm - 4 în 1, 5 Mpix Starlight, 30 m, anti-vandal
Cameră HDCVI cu dom antivandal pentru exterior Seria Lite cu un volum fix de 2,8 mm (unghi 111 °). Sensibilitate ridicată a senzorului, filtru mecanic IR și iluminare inteligentă 30 m. Rezoluție 5 Mpix, setare pe trei axe, protecție IP67 și...
Cod produs: 2111-067 EAN: 6939554951398 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră HDCVI cu dom antivandal pentru exterior Seria Lite cu un volum fix de 2,8 mm (unghi 111 °). Sensibilitate ridicată a senzorului, filtru mecanic IR și iluminare inteligentă 30 m. Rezoluție 5 Mpix, setare pe trei axe, protecție IP67 și IK10. Sahua eșantion de videoclipuri pe youtube .
| Tipul dispozitivului | Cameră HDCVI |
| Execuţie | Dom |
| Sfat | Seria Lite |
| 4 în 1 | da |
| Element sensibil | 1 / 2,7 "CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0,005 Lux / F1.6, 30IRE, 0 Lux IR activat |
| Modul de noapte | mod real ZI / NOAPTE - ICR (filtru de tăiere IR) |
| Iluminare IR | 30 m |
| Tipul de lentile | fix |
| Obiectiv | 2,8 mm |
| Unghi de vedere (orizontal) | 111 ° |
| Distincţie | 5 Mpix |
| Numărul de pixeli | 2880 x 1620 px |
| Rata maximă de cadre | 25 fps la 5 Mpix |
| Setări | de la înregistrator (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC |
| Alimentare electrică | 12VDC ± 30% / max.3,5 W |
| Material | metal si plastic |
| Antivandal | IK10 |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















