HAC-HDBW1200EA-S6 - 2.8 mm - 4in1, 2Mpix, IR 40m, DWDR, Super adaptare, antivandal
Cameră antivandalism pentru exterior seria Lite. LED IR 40 m. Rezoluție de 2 Mpix, rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, carcasă metalică.Tip dispozitivCameră HDCVIProducțieDomeLineLite Series4 in 1yesSensor2 MP...
Cod produs: 2311-085 EAN: 6923172594853 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cameră antivandalism pentru exterior seria Lite. LED IR 40 m. Rezoluție de 2 Mpix, rază de acțiune de până la 800 m prin cablu coaxial, carcasă metalică.
| Tip dispozitiv | Cameră HDCVI |
| Producție | Dome |
| Line | Lite Series |
| 4 in 1 | yes |
| Sensor | 2 MP CMOS |
| Sensibilitate la lumină | 0.01 lux@F2.0 (culoare, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (B/N, 30 IRE) 0 lux (iluminator pornit) |
| Mod nocturn | mod real DEN/NOC - ICR (filtru mecanic de lumină infraroșie) |
| Iluminanță | 40 m |
| Tip de lentilă | fixă |
| Lentile | 2,8 mm |
| Unghiul cadrului (orizontal) | 102° |
| Rezoluție | 2 Mpix |
| Număr de pixeli | 1920 x 1080 px |
| Frame rate | 25 sn/s la 2 Mpix |
| Settings | de la recorder (CoC) |
| Funcții reglabile | DWDR, DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Super Adapt, Mod iluminare, Oglindă, Mascare confidențialitate |
| Putere | 12 VDC ±30%/max.2,8 W |
| Material | metal |
| Antivandal | IK10 |
| Color | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















