ASR2102A-D - Cititor de amprente digitale , EM 125 kHz, RS485
Cititor de amprente digitale cu cititor de carduri EM 125 kHz integrat pentru utilizare în interior/exterior. Autorizarea este posibilă prin amprentă sau card/cip. Cititorul are o ieșire RS485 universală.Tip de modulLector de amprentă...
Cod produs: 2203-036 EAN: 6939554939631 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititor de amprente digitale cu cititor de carduri EM 125 kHz integrat pentru utilizare în interior/exterior. Autorizarea este posibilă prin amprentă sau card/cip. Cititorul are o ieșire RS485 universală.
| Tip de modul | Lector de amprentă digitală cu cititor de card integrat |
| Rază de citire | 0 - 5 cm (în funcție de tipul suportului de citire) |
| Format ieșire | RS485 |
| Autorizare | Aprenta digitală / card / Pandantiv |
| Card | EM 125 kHz |
| Putere | 12 V DC |
| Consum de energie | max. 140 mA |
| Semnalizare optică | LED albastru/verde/roșu |
| Semnalizare audio | da, buzzer |
| Tamper | da |
| Lungimea firului de plumb | 20 cm |
| Max. Lungimea firului de plumb | 100 m RS485 |
| Metodă de montare | pe suprafață | Conduct | plastic |
| Color | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















