ASR2102A - cititor de amprentă, MIFARE, RS485
Cititor de amprentă cu cititor de carduri MIFARE Classic 13,56 MHz integrat pentru utilizare în interior și exterior. Autorizarea este posibilă prin amprentă sau card/cip. Cititorul are o ieșire universală RS485, potrivită pentru conectarea...
Cod produs: 2203-035 EAN: 6939554951145 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititor de amprentă cu cititor de carduri MIFARE Classic 13,56 MHz integrat pentru utilizare în interior și exterior. Autorizarea este posibilă prin amprentă sau card/cip. Cititorul are o ieșire universală RS485, potrivită pentru conectarea la unitatea de control ASC1204B-S.
| Tipul de modul | cititor de amprente cu cititor de carduri integrat |
| Interval de citire | 0 - 5 cm (în funcție de mediul de citire) |
| Format de iesire | RS485 |
| Autorizare | amprentă digitală / card / etichetă |
| Card | MIFARE Classic 13,56 MHz |
| Alimentare electrică | 12 V DC |
| Consum curent | max.140 mA |
| Semnalizare optică | LED albastru/verde/rosu |
| Semnalizare audio | da, sonerie |
| Tamper | da (utilizați numai cu ASC1204B-S) |
| Lungimea cablului de alimentare | 20 cm |
| Max. lungimea cablului de alimentare | 1000 m RS485 |
| Metoda de asamblare | la suprafata |
| Execuţie | plastic |
| Culoare | negru argintiu |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















