ASR2201A - Cititor de carduri MIFARE cu tastatură
Cititor de carduri MIFARE Classic 13,56 MHz cu tastatură pentru utilizare în interior sau exterior. Cititorul are o ieșire Wiegand universală pe 34 de biți și RS485, potrivită pentru conectarea la unitatea de control ASC1204B-S. Tipul de...
Cod produs: 2203-029 EAN: 6939554950896 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititor de carduri MIFARE Classic 13,56 MHz cu tastatură pentru utilizare în interior sau exterior. Cititorul are o ieșire Wiegand universală pe 34 de biți și RS485, potrivită pentru conectarea la unitatea de control ASC1204B-S.
| Tipul de modul | cititor fără contact cu tastatură |
| Interval de citire | 3 cm - card; 1 cm - cip |
| Format de ieșire Wiegand | 34 de biți |
| Format de iesire | RS485 |
| Autorizare | card / cip / cod |
| Card | MIFARE Classic 13,56 MHz |
| Alimentare electrică | 12 V DC |
| Consum curent | max.140 mA |
| Semnalizare optică | LED albastru/verde/rosu |
| Semnalizare audio | da, sonerie |
| Tamper | da |
| Lungimea cablului de alimentare | 20 cm |
| Max. lungimea cablului de alimentare | 100 m Wiegand, 1000 m RS485 |
| Metoda de asamblare | la suprafata |
| Execuţie | plastic |
| Culoare | negru argintiu |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















