ASR2101A - Cititor de carduri MIFARE cu tastatură
Cititor de carduri MIFARE Classic 13,56 MHz cu tastatură pentru utilizare în interior sau exterior. Cititorul are o ieșire universală Wiegand 34 bit și RS485.Tip modulLector fără atingere cu tastaturăRază de citire3 cm - card; 1 cm -...
Cod produs: 2203-033 EAN: 6939554950858 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cititor de carduri MIFARE Classic 13,56 MHz cu tastatură pentru utilizare în interior sau exterior. Cititorul are o ieșire universală Wiegand 34 bit și RS485.
| Tip modul | Lector fără atingere cu tastatură |
| Rază de citire | 3 cm - card; 1 cm - cip |
| Format wiegand | 34 bit |
| Format ieșire | RS485 |
| Autorizare | card/cip/cod |
| Card | MIFARE Classic 13,56 MHz |
| Putere | 12 V DC |
| Current draw | max. 140 mA |
| Semnalizare optică | LED albastru/verde/roșu |
| Semnalizare audio | da, buzzer |
| Tamper | da | Lungimea firului de plumb | 20 cm | Max. Lungimea firului conductor | 30 m Wiegand, 100 m RS485 |
| Metodă de montare | pe suprafață | Conduct | plastic |
| Color | negru |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















