ARD1731-W2(868) - Detector PIR fără fir AirShield cu cameră IP, imunitate PET 18kg
Detector pasiv infrarosu wireless cu camera IP si raza detector 12 m/86°, care trimite doar 6 imagini/10s la detectarea intruziunii, rezolutie 2 Mpix (1600 x 1200 px), unghi orizontal al camerei 88°, iluminare LED IR 12 m, masurarea temperaturii...
Cod produs: 2306-228 EAN: 6923172546647 Producător: DAHUA
Afișarea prețului și posibilitatea cumpărării este permisă numai clienților înregistrați. Mai multe informatii.
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Detector pasiv infrarosu wireless cu camera IP si raza detector 12 m/86°, care trimite doar 6 imagini/10s la detectarea intruziunii, rezolutie 2 Mpix (1600 x 1200 px), unghi orizontal al camerei 88°, iluminare LED IR 12 m, masurarea temperaturii mediu, imunitate PET până la 18 kg, sensibilitate reglabilă pe 3 nivele, compensare digitală a temperaturii, filtru de lumină albă: 2000 lx, înălțime de instalare: 2,2 m, indicator de stare LED, protecție împotriva manipularii neautorizate, tehnologie wireless 868 MHz, transmisie date de securitate criptare prin AES-128, distanță de transmisie: RF: 1200 m (spațiu deschis), RF-HD: 300 m (spațiu deschis), acceptă comutarea automată a canalelor RF, detector bidirecțional cu detectarea completă a mișcării, configurabil de la distanță prin aplicație, instalare ușoară , alimentare: 3 x baterii CR123A, durata de viata 4 ani cu detectie de 2x pe saptamana.
| Tipul dispozitivului | Detector PIR fără fir cu cameră IP și imunitate PET |
| Alimentare electrică | 3x baterii: CR123A (incluse în pachet), durată de viață de până la 4 ani |
| Frecvență | 868 MHz, tehnologie wireless bidirecțională, criptare AES-128 |
| Domeniul semnalului | RF: 1200 m (spațiu deschis), RF-HD: 300 m (spațiu deschis) |
| Detectare | Imunitate PIR + PET + cameră IP (numai imagini JPEG 1600 x 1200 px) |
| Gama PIR | 12 m |
| Unghi de vedere (orizontal) | PIR 86°, cameră IP 88° |
| Sensibilitate de detectare PIR | alarmă automată/înaltă/filtrare pentru animale până la 18 kg |
| aparat foto | Senzor CMOS cu comutare automată a înregistrării de zi (culoare) și noapte (alb/negru), doar imagini JPEG 1600 x 1200 px |
| Strălucire | 12 m (IR numai când fotografiați o secvență de imagini) |
| Compensarea luminii de fundal | filtru de lumina alba 2000lux |
| Indicator cu LED | LED indicator de stare |
| Semnalizarea | indicator de nivel al semnalului |
| Funcţie | senzor de temperatură integrat, compensare digitală a temperaturii |
| Instalare | inaltime de instalare: 2,2 m |
| Designul copertei | plastic |
| Culoare | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















