AGM Rattler V3 LRF 35-640
ADM QR MOUNT NU ESTE INCLUZAT (unitatea este livrată cu montura standard Weaver)
Deși pare că abia ieri celebra familie de lunete termice AGM Rattler a fost modernizată cu introducerea RattlerV2’s, NOUL RattlerV3 LRF atestă faptul...
Cod produs: 8438 EAN: RATT35-640-V3 Producător: AGM Global Vision
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
ADM QR MOUNT NU ESTE INCLUZAT (unitatea este livrată cu montura standard Weaver) Deși pare că abia ieri celebra familie de lunete termice AGM Rattler a fost modernizată cu introducerea RattlerV2’s, NOUL RattlerV3 LRF atestă faptul că evoluția nu se oprește niciodată. RattlerV3 LRF 35-640 împerechează o lentilă de germaniu de 35 mm cu un senzor termic sub-15mK lider în industrie și un nou afișaj de înaltă rezoluție 2560x2560, care se combină pentru a produce cea mai bună imagine termică cu rezoluție de 640. Acești parametri tehnici lucrează împreună pentru a produce o rază de detecție de 1,5 mile. RattlerV3 LRF aduce, de asemenea, noua tehnologie LRF în lentilă, odată de neconceput, la seria compactă Rattler. Un telemetru laser complet integrat de 1.000 m este asociat cu un nou calculator balistic încorporat. Un ocular nou proiectat oferă RattlerV3 LRF 35-640 o mărire de bază de 2,5X, făcându-l o opțiune optimă pentru vânătorii de prădători în teren larg deschis, ceea ce atrage angajamente la distanțe mai mari. Este, de asemenea, primul Rattler care vine cu un NUC fără obturator și noul algoritm puternic de imagistică AGM’s Image Boost 2.0. Butoanele mari și robuste au fost proiectate pentru a ajuta degetele înmănușate pe vreme rece de iarnă, în timp ce bateria NE-4400 reîncărcabilă detașabilă oferă unul dintre cele mai robuste și ușor de instalat sisteme de baterii de pe piață. Pachetul de firmware permite utilizatorilor un nivel uimitor de personalizare: scală de înălțime la bord, 10 setări de luminozitate și contrast, moduri de vizualizare la cald și la rece, mai multe palete de culori, imagine în imagine, calcul balistic, înregistrare video la bord cu sunet, hotspot WiFi, mai multe profiluri de punere la zero, înregistrare video activată prin împușcare, repararea pixelilor defecți, localizare hotspot și mai multe moduri de determinare a distanței laser. AGM Rattler V3 Primele impresii & Unboxing AGM Rattler V3 LRF 50 640 Revizuire ‹ Anterior Următorul ›
| Senzor de imagine | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Rezoluție | 640×512 |
| Frame Rate | 50 Hz |
| NETD | Peste 15 mK (@25°C, F# = 1.0) |
| Sistem de lentile | 35 mm; F/1.0 |
| Rază de detecție (obiect 6') | 2480 m (2710 yd) |
| Magnificare | 2.5x - 20x |
| Câmp vizual (H × V) | 12,5° × 10,0° (21,9 × 17.6 @ 100 m) |
| Pupila de ieșire | 6 mm |
| Îndepărtarea ochilor | 45 mm |
| Reglarea dioptriilor | -5 D la 5 D |
| Distanța minimă de focalizare | 10 m |
| Ecran | 2560×2560, 1.03 inch, OLED |
| Picture-in-Picture (PiP) | Da |
| Hot Tracking | Da |
| Palette | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion, Red Monochrome, Green Monochrome |
| Reglare luminozitate | Da |
| Reglare tonuri | Fridic, Cald |
| Image Boost 2.0 | Da |
| Zoom Pro | Da |
| Shutterless Technology | Da |
| Flat Field Correction (FFC) | Semi-Auto, Manual |
| Corecția pixelilor defectuoși (DPC) | Da |
| Măsurarea distanței | Grafic laser încorporat (10 m la 1000 m, precizie ±1 m) |
| Calcul balistic | Da |
| Reticul | 10 tipuri, 4 culori, on/off |
| Profiluri de resetare | 5 |
| Resetare prin îngheț | Da |
| WiFi Hotspot | Da |
| Video Înregistrare | Da (1280 × 1280) |
| Captură imagine | Da (1280 × 1280) |
| Înregistrare audio | Da |
| Shot-Activated Recording (SAR) | Da |
| Storage | Built-in EMMC (64 GB) |
| Local Album | Da |
| Standby Mode | Da |
| Battery Type | Replacable and Rechargeable Li-ion NE-4400 |
| Viața bateriei (funcționare) | ≥5.5h (25 °C, hotspot oprit) |
| Sursă de alimentare externă | 5V DC/2 A, interfață USB Type-C |
| Temperatură de funcționare | -30°C la +55°C (-22°F la 131°F) |
| Max. recul | 1000 g/0,4 ms |
| Nivel de protecție | IP67 |
| Dimensiuni | 237 × 66 × 67 mm (9,3 × 2,6 × 2,6 in) |
| Greutate (fără baterie) | 0,73 kg (1,6 lb) |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















