TRAFO acoperit 80VA - cu siguranta si bloc de borne
Transformator de 80 VA pentru alimentarea panourilor de comandă cu capac din plastic care acoperă complet părțile „vii” ale transformatorului, cu un bloc de borne și o siguranță. Transformatorul poate fi atașat cu 4 șuruburi. Alimentare...
Cod produs: 0703-095 EAN: 8595584603140 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Transformator de 80 VA pentru alimentarea panourilor de comandă cu capac din plastic care acoperă complet părțile „vii” ale transformatorului, cu un bloc de borne și o siguranță. Transformatorul poate fi atașat cu 4 șuruburi.
| Alimentare electrică | 230 V ~ / 50 Hz |
| Tensiune de ieșire | 16 V ~, 18 V ~ |
| Capacitate maximă | 5 A, 4,5 A |
| Performanță maximă | 80 VA |
| Siguranță | T 1 A, 250 V |
| Blocuri terminale | înşurubarea |
| Montare/montare | 4 orificii pentru șuruburi |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice


















