TRAFO acoperit 40VA - cu siguranta si bloc de borne
Transformator 20 VA / 40 VA pentru alimentarea panourilor de control cu capac din plastic care acoperă complet părțile „vii” ale transformatorului, cu bloc de borne și siguranță. Transformatorul poate fi atașat cu 4 șuruburi. Alimentare...
Cod produs: 0703-094 EAN: 8595584603133 Producător:
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Transformator 20 VA / 40 VA pentru alimentarea panourilor de control cu capac din plastic care acoperă complet părțile „vii” ale transformatorului, cu bloc de borne și siguranță. Transformatorul poate fi atașat cu 4 șuruburi.
| Alimentare electrică | 230 V ~ / 50 Hz |
| Tensiune de ieșire | 16 V ~, 18 V ~ |
| Capacitate maximă | 2 A, 2 A |
| Performanță maximă | 40 VA |
| Siguranță | T400 mA, 250 V |
| Blocuri terminale | înşurubarea |
| Montare/montare | 4 orificii pentru șuruburi |
| Culoarea copertei | alb |

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice


















