SXKD-6-UTP-PE - Solarix exterior, 500m/bobina, Fca
Cablul de instalare Solarix cu denumirea SXKD-6-UTP-PE este un cablu fiabil de categoria 6, neecranat, proiectat pentru funcționarea protocoalelor Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T. Construcția cablului este U/UTP cu cruce din plastic,...
Cod produs: 2304-075 EAN: 8595684701296 Producător: SOLARIX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablul de instalare Solarix cu denumirea SXKD-6-UTP-PE este un cablu fiabil de categoria 6, neecranat, proiectat pentru funcționarea protocoalelor Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T. Construcția cablului este U/UTP cu cruce din plastic, ceea ce asigură separarea maximă a perechilor una de cealaltă pe toată lungimea cablului. Tipul carcasei este PE stabil la UV cu clasa de reactie la foc Fca si grad de protectie IP67. Conductorii cablului sunt fabricați din sârmă de cupru de înaltă calitate, cu o puritate a cuprului de 99,97%. Cablul îndeplinește cu ușurință cerințele standardelor internaționale ISO/IEC 11801, EN 50173 și ANSI/TIA 568.2-D. Ca și alte cabluri Solarix, cablul SXKD-6-UTP-PE este marcat cu 1 m metri în intervalul de la 0 la 500 m. Cablul este furnizat pe o bobină din lemn de înaltă rezistență, pe care se află toate informațiile necesare despre produs, inclusiv codurile de bare. , lot de producție, descriere și cei mai importanți parametri tehnici. Când instalați în pământ, vă recomandăm să utilizați întotdeauna un protector HDPE.
| Tip cablu | UTP |
| Execuţie | 4 perechi |
| Categorie | 6 |
| Sârmă | sârmă |
| Diametrul conductorului | 0,55 mm |
| Ecranarea | Nu |
| Înveliș exterior | PE |
| Reacția la foc | FC |
| Diametrul exterior al cablului | 6,1 mm |
| Culoarea hainei | negru |
| Ambalare | 500 de metri, bobină |
| Greutatea pachetului | 21 kg |
SXKD-5E-FTP-PVC - Solarix, 305m/cutie, Eca
971,42 Lei
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500m/cutie, Eca
1 114,67 Lei
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 100m/cutie, Eca
398,20 Lei
SXKD-6-FTP-PE - Solarix exterior, 500m/bobina, Fca
2 547,84 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















