SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500m/cutie, Eca
Cablul de instalare Solarix, etichetat SXKD-5E-UTP-PVC, este un cablu fiabil, neecranat, de categoria 5E, conceput pentru a rula protocoale Ethernet, inclusiv 2,5GBASE-T și 5GBASE-T*. Construcția cablului este de tip U/UTP, cu manta din PVC, cu...
Cod produs: 2305-082 EAN: 8595684701173 Producător: SOLARIX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablul de instalare Solarix, etichetat SXKD-5E-UTP-PVC, este un cablu fiabil, neecranat, de categoria 5E, conceput pentru a rula protocoale Ethernet, inclusiv 2,5GBASE-T și 5GBASE-T*. Construcția cablului este de tip U/UTP, cu manta din PVC, cu clasa de reacție la foc Eca. Conductoarele cablului sunt realizate din fire de cupru de înaltă calitate, cu o puritate a cuprului de 99,97%. Cablul îndeplinește cu ușurință cerințele standardelor internaționale ISO/IEC 11801, EN 50173 și ANSI/TIA 568.2-D. În cazul CPR (Regulamentul UE 305/2011), cablul este testat de laboratorul independent FORCE TECHNOLOGY în cadrul sistemului de evaluare a performanței AVCP 3. Ca și alte cabluri Solarix, cablul SXKD-5E-UTP-PVC este marcat cu gabarite în trepte de 1 m de la 0 la 500 m. Cablul este livrat într-o cutie de carton lustruit în trei straturi foarte durabilă (întotdeauna cu cod de culoare în funcție de tipul de cablu) pe care sunt furnizate toate informațiile necesare despre produs, inclusiv codurile de bare, lotul de producție, descrierea și cei mai importanți parametri tehnici.
| Tip cablu | UTP |
| Conductor | 4 perechi |
| Categorie | 5e |
| Conductor | Fire |
| Diametru conductor | 0,5 mm |
| Shielding | no |
| Outer sheath | PVC |
| Fire reaction | Eca |
| Outer diametrul cablului | 5 mm |
| Culoarea învelișului | gri |
| Ambalaj | 500 metri, cutie |
| Greutate ambalaj | 16 kg |
SXKD-6-FTP-PE - Solarix exterior, 500m/bobina, Fca
2 547,84 Lei
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 305m/cutie, Eca
1 056,49 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















