SXKD-5E-FTP-PVC+PE - Solarix exterior, jachetă dublă, 305m/rolă, Fca
Cablul de instalare Solarix, etichetat SXKD-5E-FTP-PVC+PE, este un cablu ecranat fiabil de categoria 5E, cu înveliș dublu, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T*. Constructia cablului este F/UTP, tipul de...
Cod produs: 2306-212 EAN: 8595684701289 Producător: SOLARIX
- Descriere
- Intrebare in legatura cu produsul
Cablul de instalare Solarix, etichetat SXKD-5E-FTP-PVC+PE, este un cablu ecranat fiabil de categoria 5E, cu înveliș dublu, conceput pentru a opera protocoale Ethernet, inclusiv 2.5GBASE-T și 5GBASE-T*. Constructia cablului este F/UTP, tipul de manta este PVC (manaca interioara) si PE stabil UV (manaca exterioara) cu clasa de reactie la foc Fca. Conductorii cablului sunt fabricați din sârmă de cupru de înaltă calitate, cu o puritate a cuprului de 99,97%. Cablul îndeplinește cu ușurință cerințele standardelor internaționale ISO/IEC 11801, EN 50173 și ANSI/TIA 568.2-D. Cablul este destinat instalatiilor mai solicitante, unde mantaua dubla PVC+PE cu o grosime totala de 1,1 mm asigura o protectie ridicata impotriva efectelor mediului inconjurator. Ca și alte cabluri Solarix, cablul SXKD-5E-FTP-PVC+PE este marcat cu metri pe 1 m în intervalul de la 0 la 305 m. Cablul este furnizat pe o bobină din lemn de înaltă rezistență, pe care se află toate informațiile necesare despre produs. este indicat, inclusiv codurile de linie, lotul de producție, descrierea și cei mai importanți parametri tehnici. Acest cablu nu este destinat depozitării permanente în apă sau în pământ fără o protecție adecvată.
| Tip cablu | FTP |
| Execuţie | 4 perechi |
| Categorie | 5e |
| Sârmă | sârmă |
| Diametrul conductorului | 0,5 mm |
| Ecranarea | da |
| Proiectarea ecranării | folie în jurul tuturor celor 4 perechi |
| Înveliș exterior | PVC+PE |
| Reacția la foc | FC |
| Diametrul exterior al cablului | 7,4 mm |
| Culoarea hainei | negru (carcasa exterioară), gri (carcasa interioară) |
| Ambalare | 305 metri, bobină |
| Greutatea pachetului | 22,75 kg |
SXKD-6-FTP-PE - Solarix exterior, 500m/bobina, Fca
2 547,84 Lei
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500m/cutie, Eca
1 114,67 Lei

Camera de vanatoare
Optica de vanatoare
Camere de inspecție
Nevoi de coș de fum
OXE Power
Sisteme de camere
Sisteme de securitate
Sisteme de acces
Alarma de incendiu
Cablare structurată
Telecomunicaţie
Alte electronice



















